KONST / Litografier / Färglitografi 12497116
nr 1249 7116
Michel Delacroix
(f. 1933), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 52/150. Motivet: 50x60 cm
Michel Delacroix, fransk målare född 1933.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:51:17
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)